Mimy Majt s láskou

Mimy Majt s láskou je pomalou módou na Slovenskom trhu s handmade tvorbou.

Zatiaľ všetky výrobky šijem úplne sama a navštevujem strednú školu umeleckého priemyslu v Trenčíne s odborom odevný dizajn a plný sa mi tým môj veľký sen. Chcem sa stať Slovenskou módnou návrhárkou a byť tým kým som teraz, len každý deň v lepšom. Chcem vytvoriť niečo svoje a pracujem na tom už od útleho detstva. 

Tvorím úž od malička a vždy ma to ťahalo týmto smerom a myslím že bude aj celý život. Ak nepracujem na veciach do školy, tvorím vecičky pre môj obchodík. Tvorbe handmade výrobkov sa venujem od roku 2016 a blogu sa venujem od 2017.

Snažím sa vyrábať a šiť s čo najviac prírodných materiálov nezávadním k životnému prostrediu. Najčastejšie je to zložením bavlna, ľan, viskóza a zmes prírodných materiálov. Občas medzi ne zavítajú aj vintage látky z ktorých budú limitované množstvá možno aj na jeden dva kusy, ale o to viac jedinečnejšie sa môžete v týchto kúskoch cítiť, keď budete vedieť, že rovnakého kúsku niet. I keď nikdy nie sú dva kúsky na vlas rovnaké :).

V mojej tvorbe ako dizajnérky časom nájdete aj kúsky aj v limitovanom alebo jedinom kuse, ktoré sa nebudú u opakovať. V pláne mám aj upcykláciu zvyškov nie len v podobe odličovačov ako to u mňa poznáte, ale aj vo forme jedinečných kúskov v jednom kuse. 

Moju mini značku si tvorím druhým rokom a stojí ma to veľa síl, ale stále sa nevzdávam. ♥️ Kedže nemám 18 rokov tak sa nemôžem stať živnostníkom kedže štát to stále nepovoľuje 😦 Ale to ma nezastavuje pred tým aby som stále tvorila a bola veľkou tvorilkou 🙂

A som rada že ste tu. ĎAKUJEM Vám za každý jeden nákup či už tu na sashe alebo pomimo v správe 🙂 

S láskou Mima 🙂

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close