o mne

Moje meno je Miriam Majtánová mám 16 rokov, a som blogerka. Pochádzam z malého mestečka na západe Slovenska.

Navštevujem strednú školu umeleckého priemyslu v Trenčíne. Navštevujem odevný dizajn a plný sa mi tým môj veľký sen.

Chcem sa stať Slovenskou módnou návrhárkou a byť tým kým som teraz, ale každý deň v lepšom svetle. Chcem vytvoriť niečo svoje a pracujem na tom už od útleho detstva a verím, že sa mi to podarí.

Tvorím úž od malička a vždy ma to ťahalo týmto smerom a myslím že bude aj celý život. Ak nepracujem na veciach do školy, tvorím vecičky pre môj obchodík. Tvorbe handmade výrobkov sa venujem oficiálne (od dňa kedy som to dala oficiálne von, ale predávala som kúsok aj predtým) od roku 2019 a blogu sa venujem od 2017, ale začínala som na iných stránkach.

Milujem slová. Úprimné a pravdivé. A taká sa snažím byť.

Mám mnoho koníčkov, ale to ma privádza k tomu že nemám v tom stále poriadok a tak sa snažím si to stále nejak upratať.

Niekedy ma však spomaľujú moje zdravotné ťažkosti ako sú problémy s kolenami, kotníkmi moje problémy s pamäťou, ale aj napriek tomu sa snažím s tým bojovať. Aj v škole, aj v celom živote, aj keď to nie je vždy ľahké.

Hlavne že bojujem! No nie ? 😀

Okrem toho som žieňa, ktoré miluje jeseň, jemné pohladenie slnka, slnečnice, tulipány, vôňu kvetov, zelený čaj, organizáciu a poriadok, aj keď nie vždy sa mi to darí, šaty a sukne aj každý deň a jednu zlatú osôbku, ktorú nosím v srdiečku.

Vytváram značku Mimy Majt s láskou, ktorá ma pre mňa veľký význam. Je to moje ja a mám sa rada!

Snažím sa vyrábať a šiť s čo najviac prírodných materiálov nezávadným k životnému prostrediu. A veľmi sa zaujíma o túto ekologickú tematiku a chcem sa v nej zlepšovať.

Pomaličky začínam aj s minimalizmom a samozrejme udržateľnejším spôsobom života, čím podporujem lokálnu tvorbu, ale o tom potom … 🌿

Chcela by som začať aj s natáčaním video postupov a točením podcastov, ale čakám na moment v ktorom to bude najlepšie rozhodnutie pre mňa …

Tak pozri aj moju predajničku možno sa ti niečo zapáči a pomôžeš mi k splneniu mojích snov a to živiť sa len tvorením 🙂

A som rada že ste tu, lebo ste súčasťou mojej tvorby v podobe sledovateľov a podporovateľov 🙂

Mima ♥️

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close