Zamyslenie a ja späť :)

… niečo sa chystá 🙂

Dlho som sa sem neozvala a mrzí ma to, ale už som spať. Snažím sa si čo najviac usporiadať čas tak aby som stíhala viac ako doteraz. Tak držte palčeky a pokračujeme v blogu o akú myšlienku mi ide dnes 🙂

Zamyslenie toto slovo je myslené nad mojím premýšľaním o rôznych zmenách. Presne pred pár týždňami som sa dala ostrihať už druhý krát na takú viditeľnejšiu zmenu ako podstrihnúť končeky.

A momentálne pracujem aj s pár šikovnými ľuďmi na niečom skvelom ohľadom môjho Mimy Majt s láskou. Momentálne nie som aktívna ani toľko na Instagrame toľko veľa mám roboty, školy a všetkých povinností a to už ma niekedy musia aj domáce práce obísť kvôli internátu. Ale je jeden blokový postup, ktorý by som chcela stihnúť pred Vianocami a asi ako jediný ho aj stihnem, pretože sú blogové nápady na ktoré neviem zohnať materiály a ide ma s toho poraziť a teraz mám aj mnoho zázok tak nie je toľko času. Ide aj o to že sa musím o kúsok ešte viac zabehnúť na tej mojej umeleckej. A verte mi či nie dá sa to porovnávať s gymplom.

A jedno dôležité info ešte zrušila som si YouTube kanála založila som nový s názvom Mimy Majt s láskou tak určite mi hoď SUBCRIBE a teš sa na postupíky.

Časom tam budú aj nejaké video postupy na veci čo sa nedajú na fotiť.

Tento článok bol skôr taký na vyliatie môjho srdiečka, ale chcem aby zdobil tento blog. Je podstatnou súčasťou tohto blogu a môjho života, tak nech je tu.

mimymajt_slaskou Instagram hand made určite sa pozri 🙂

S Láskou

Mima ♥️

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close